Strona główna

GŁÓWNA

Dzień dobry, nazywam się Martyna Mucha i jestem przewodnikiem miejskim po Warszawie. Wchodzę w skład zarządu Studenckiego Koło Przewodników Turystycznych przy OM PTTK w Warszawie.
Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą kierowaną do klientów hiszpańskojęzycznych i nie tylko. Oprowadzam po hiszpańsku, polsku i angielsku.

Kontakt:
0048 508 266 773
viajaravarsovia@gmail.com,

A oto, co znajdziecie Państwo na mojej stronie:
OFERTA – cennik i rodzaje wycieczek, które oferuję.
TRASNFERY – cennik transferów z lotniska Okęcie i Modlin.
O MNIE – więcej informacji na mój temat, mojego oprowadzania i wykształcenia.
REFERENCJE – miejsce, gdzie znajdziecie Państwo komentarze turystów, którzy mieli okazję zwiedzać ze mną Warszawę.
KONTAKT – formularz który umożliwi kontakt ze mną.
POLONIA – informacje na temat Polski, szczególnie przydatne dla obcokrajowców, którzy po raz pierwszy przyjeżdżają do naszego kraju.
VARSOVIA – opis zabytków i atrakcji w Warszawie.

Oferta

dodatkowy opis

VISITA ESTANDAR

Czas trwania: 4 godziny 450 PLN (do 3 osób) 500 PLN (4-6 osób)

VISITA ESTANDAR (wycieczka standardowa) jest najbardziej optymalną ze wszystkich wycieczek z oferty. Obejmuje największe atrakcje historycznego centrum Warszawy (Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza, Plac Krasińskich, Pomnik Powstania Warszawskiego), jak i dojazd do Łazienek Królewskich, przystanek przy Pałacu Kultury i Nauki i Pomniku Bohaterów Getta.

RUTA JUDIA

Czas trwania: 3 horas Cena: 490 PLN (1-3 osób), 720 PLN (4-6 osób)

Wycieczka tematyczna związana z kulturą i historą Żydów w Warszawie. Obejmuje zwiedzanie getta warszawskiego (kładka na Chłodnej, fragment muru getta), Trakt Pamięci Męczeństwa i Walki Żydów, Plac Grzybowski, Cmentarz żydowski i zwiedzanie synagogi.

RUTA COMPLETA

Czas trwania: 7 godzin (z przerwą) Cena: 755 PLN (do 3 osób), 830 PLN (4-6 osób)

RUTA COMPLETA to wycieczka idealna dla osób, które mają do wykorzystania jeden dzień w Warszawie. Obejmuje zwiedzanie największych atrakcji turystycznych miasta, takich jak Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, dojazd samochodem do Parku Łazienkowskiego, pomnika Bohaterów Getta, jak i 2 godzinne zwiedzanie wnętrz Pałacu w Wilanowie.